ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

تاثیر مداد ابروی خوب لچیک در ظاهر

دانلود نسخه پرو
 امروز هم در خدمت شما هستیم با معرفی و عرضه محصولی بی نظیر و فوق العاده بنام ” افزونه مداد زرد ” که توسط تیم WaspThemes ساخته شده و تاکنون در دنیای وردپرس فروش بسیار زیادی داشته است.
افزونه مداد زرد به شما کمک می کند تا به راحتی ظاهر سایت خود را در هر قالب وردپرس تغییر دهید! این تغییرات فراتر از حد تصور شما حرفه ای است و باعث حرفه ای تر شدن شما می شود. یکی از قابلیت هایی که این افزونه به سایت شما اضافه می کند قابلیت انعطاف پذیری نامحد
بعضی وقت‌ها، مخصوصاً وقتی صاحبش عجله دارد، مداد تقاص تمام این عجله‌ها را می‌دهد و سَرَش می‌شکند، سری که برایش مثل دست‌های بنا، انگشت‌های قالی‌باف و پاهای فوتبالیست است.
مداد آه می‌کشد، چون این اتفاق، یعنی از دست دادن سَرِ نازنینش، مساوی است با رویارویی با دشمنش، تراش!
تراش در واقع خیرخواه مداد است، اما مداد این را نمی‌داند. دوست خوب در نگاهش، پاک‌کن است. وقت‌هایی که خراب‌کاری به‌ بار می‌آورد، پاک‌کن کمکش می‌کند و قبل از این‌که ک
مداد از پر کاربردترین و در عین حال ارزان ترین و متنوع ترین ابزار های طراحی به شمار می رود. علاوه بر مداد های روکش چوبی قدیمی، انواع متنوعی از مداد ها وجود دارد، گرافیت یا اتود (با نوک های ظریف و ضخیم)، مداد های شمعی، لیتوگرافی، حلال در آب، مداد های تخت و صاف نجاری یا اتودهای (میکرو) خیلی ظریف که در مداد نوکی استفاده می شود. گرافیت ها در مقیاس کاهشی از 9H (سخت ترین مغز مداد) تا H، و در مقیاس افزایشی از B تا 6B (نرم ترین مغز مداد) درجه بندی می شوند. مداد H
روش صحیح کشیدن ابرو با مداد
ابرو یکی از عناصر زیبایی مهم در چهره می باشد. بعضی از خانم ها به طور طبیعی یا به واسطه برخی از عوامل ابروهای تو خالی و اندکی دارند. از طرفی همه خانم ها وقت رفتن به سالن ها و هزینه بالا را ندارند. بهترین کار استفاده از روش های آسان ولی کاربردی طراحی ابرو در خانه است. در این مطلب این هنر را به سرعت می آموزیم!
 کشیدن ابرو با مداد، سایه و ... از روشهای مختلف برای داشتن ابرو هایی پرپشت، پهن و زیبا است. با ما همراه شوید تا روش
پسرک از پدر بزرگش پرسید: پدر بزرگ درباره چه می نویسی؟پدربزرگ
پاسخ داد : در باره تو پسرم ، اما مهمتر از آنچه می نویسم ، مدادی است که
با آن می نویسم. می خواهم وقتی بزرگ شدی، تو هم مثل این مداد بشوی!پسرک با تعجب به مداد نگاه کرد و چیز خاصی در آن ندید: اما این هم مثل بقیه مداد هایی است که دیده ام!پدر
بزرگ گفت : بستگی دارد چطور به آن نگاه کنی ، در این مداد پنج صفت هست که
اگر به دستشان بیاوری ، برای تمام عمرت با دنیا به آرامش می رسی:صفت
اول : می توانی کار

چطور لکه های مختلف را از روی دیوار پاک کنیم؟
کمتر کودکی است که به روشهای مختلف از مداد رنگی گرفته تا مداد شمعی و دستان کوچک خود یادگاریهایی روی دیوار منازل بر جا نگذارد. با ما همراه شوید تا با روش تمیز کردن لکه های مختلف از روی دیوار آشنا شوید…

لکه های مداد رنگی روی دیوار را به وسیله یک مسواک کهنه و کمی خمیر دندان پاک کنید. شما همچنین می توانید برای پاک کردن خطوط مداد رنگی روی دیوار گچی، مقداری جوش شیرین را درون آب حل کنید و با پنبه روی خطوط
شرکت تولیدی مداد دنیای فردا با بهره گیری از حدود نیم قرن تجربه مدیران و کارشناسان خود در زمینه تولید و واردات و توزیع تخصصی لوازم التحریر و با هدف تولید مداد ونوشت افزار ایرانی ، در سال 1388 تاسیس شد. شرکت مداد دنیای فردا در ادامه فعالیت های تولیدی خود در جهت ارتقاء تولید ایرانی و ایجاد اشتغال ، ضمن فعالیت در حوزه تولید ، در زمینه طراحی وساخت خط  تولید و بهینه سازی آن نیز تلاش نموده و موفق به احداث خط تولید ایرانی این محصول نیز گردیده است. تولی
شرکت تولیدی مداد دنیای فردا با بهره گیری از حدود نیم قرن تجربه مدیران و کارشناسان خود در زمینه تولید و واردات و توزیع تخصصی لوازم التحریر و با هدف تولید مداد ونوشت افزار ایرانی ، در سال 1388 تاسیس شد. شرکت مداد دنیای فردا در ادامه فعالیت های تولیدی خود در جهت ارتقاء تولید ایرانی و ایجاد اشتغال ، ضمن فعالیت در حوزه تولید ، در زمینه طراحی وساخت خط  تولید و بهینه سازی آن نیز تلاش نموده و موفق به احداث خط تولید ایرانی این محصول نیز گردیده است. تولی
اولین بار که یکی از مداد شمعی‌هایش شکست، پرت شدم به همه روزهایی که کاری رو کرده بودم که نباید، با دهن باز، ماتِ مداد شمعی مونده بودم... "شکست؟" نگاهم کرد و از شنیدن کلمه شکست خنده‌اش گرفت، "بذار برم چسب بیارم" رفتم چسب آوردم و در حالی‌که تلاش می‌کردم با چسبِ مایع کمر شکسته مداد شمعی رو صاف کنم، دیدم یک کمر شکسته دیگه رو گرفته سمتم و میگه: "چفس" یعنی چسب :دی
این بهت‌زدگی موند باهام، سر اولین ماژیکی که یه شب تا صبح درش باز مونده بود و از فردایش خش
چن سال میشه که
یکی کنارمه
بی بوسه و بغل
اون داد می‌کشه
من توی فکرتم
پشت اتاق عمل
دعای من شده
ای کاش دخترم
شبیه تو نشه
دردام بیشتره
از درد همسرم
که فکر بچشه
موهای مشکی و
چشمای قهوه ای
دلش رو می‌بره
اسمی که دوس داره
اسم توئه ولی
این زجر آوره

من اون مداد سفیدم که وقت نقاشیت
میون باقی رنگا غریب و بی کس شد
دوباره یاد تو افتادم و زمان برگشت
دوباره یاد تو افتادم و هوا پس شد

چن سال میگذره
از گریه های من
از ازدواج تو
از عشقی که یه روز
ارزون فروخته شد
تو
مدادها را می توان با تیز بر یا کاتر تراشید تا نوک بلند و مناسبی برای طراحی روی کاغذ داشته باشند . مداد تراش ها نیز هر چند کارایی دارند ولی پس از مدتی کند می شوند . همچنین تراش های معمولی به میزان مناسب نوک مداد را بلند نمی تراشند . مناسب ترین تراش برای تراشیدن مداد طراحی ، تراش رو میزی است که به دلیل شکل خاص تیغه خود هم نوک بلند به مداد طراحی می دهد و هم دیر کند شده و کارایی خود را از دست می دهد .

برای اینکه نکات بیشتری در خصوص نقاسی بدانید روی لین
بسم الله مهربون :)
1. داداشم از مسافرت برگشته، با کلی سوغاتی های قشنگ و رنگی رنگی :) سلیقه ی من و داداشم از زمین تا آسمون متفاوته، حتی رنگ هاییم که اون دوست داره من دوست ندارم، با این حال همیشه به خاطر تک تک سوغاتی هایی که برام میاره ذوق مرگ میشم و همه رو استفاده میکنم *_*
2. "ن" میگه بیا بریم کلاس نقاشی با مداد رنگی. مداد رنگی هم دوست دارم ها، ولی خب سیاه قلم رو بیشتر. بعد من تازه شروع کردم، چطوری از سیاه قلم بپرم مداد رنگی! شایدم برم ها، چون کلاسش به خ
مداد رنگیها
مشغول بودندبه جزمداد سفید، هیچکس به اوکار نمیداد،همه میگفتند : تو به
هیچ دردی نمیخوری، یک شب که مدادرنگیها توسیاهی شب گم شده
بودند،مدادسفیدتاصبح ماه کشید مهتاب کشید وانقدرستاره کشید که کوچک
وکوچکترشد صبح توی جعبه مداد رنگی جای خالی او با هیچ رنگی  پرنشد

به یاد هم باشیم شاید فردا ما هم درکنارهم نباشیم …
PHOTOKADE.com

یه قاچ خربزه تو سینی بود، مال برادرم. جوجه میگه بابا خرتو از اینجا بردار، می‌خوام خر خودمو بذارم :))) قبلا هم اسم این میوه "آقا سنگینه" بود! چون اولین بار که اسمشو نمی‌دونسته برداشته دیده سنگینه :)
خونه‌ی خواهرم مورچه داره. هر خوراکی که به وروجک میدی، بعدا چند تیکه‌شو از اینور اونور خونه پیدا می‌کنی. ازش که می‌پرسی میگه اینو گذاشتم مورچه‌ها قورت بدن :))) وی حامی تماااااااام حیوانات و البته موجودات است! اسمش رو باید مهربانو میذاشتن ^_^ یه با
ابزار رایج و وسایل مورد نیاز سیاه قلم به شرح زیر است :
قلم مو
مداد کنته
زغال
پاک کن
محو کن
تورتیلون
کاغذ پوستی
مقوای طراحی
کاتر
پالت تخم مرغی
کف دریا
تخته شاسی
چسب کاغذی
سمباده
مداد تراش
پنبه
برای دانستن همه چیز درباره نقاشی سیاه قلم روی لینک زیر کلیک کنید :
www.instagram.com/nabzeghalam/
رفتیم خونه ی داییم برا دید و بازدید،نوه ی داییم که پنج سالشه همچین موجبات رفاه و آسایش باران(برادرزادم که دو سالشه) فراهم میکنه که هممون کف کردیماورده مداد رنگی هاشو داده به من،میگه وقتی باران جون بزرگ شد اینا رو بده بهش کادو از طرفمباباش هم میگه پسرم از الان به فکرش نباش و قیافه داداش من دیدنیهه
ملت از دو سالگی کادو مداد رنگی میگیرن بعد من با این ابهتم یه ماژیک وایت برد داشتم اونم دادم استاد ش.ل از بس رو تابلو توضیح نوشت تموم شد-_-
انتخاب رنگ مداد ابروی مناسب چهره و رنگ پوستتان
اهمیت ابروها در زیبایی آرایش صورت برای همه شما روشن است پس انتخاب لوازم آرایشی خوب برای زیباتر شدن ابروها را نمی توان نادیده گرفت . مداد ابرو
وسیله ای است که هر خانم حتی بدون داشتن مهارت خاص در آرایش چهره از ان
استفاده می کند پس دانستن نکاتی در این رابطه نیاز تمام خانم هاست.
رازهای مهم استفاده از مداد ابرو در آرایش صورت
اگر ابروهای روشنی دارید، شاید احتیاج باشد روی آنها را پر رنگ کنید. بدین منظو
از دو مرد دو خاطره متفاوت از گم شدن مداد سیاه‌شان در مدرسه شنیدم.
مرد اول می‌گفت:«چهارم ابتدایی بودم. در مدرسه مداد سیاهم را گم کردم. وقتی به مادرم گفتم، سخت مرا تنبیه کرد و به من گفت که بی‌مسئولیت و بی‌حواس هستم. آن قدر تنبیه مادرم برایم سخت بود که تصمیم گرفتم دیگر هیچ وقت دست خالی به خانه برنگردم و مداد‌های دوستانم را بردارم. روز بعد نقشه‌ام را عملی کردم. هر روز یکی دو مداد کش می‌رفتم تا اینکه تا آخر سال از تمامی دوستانم مداد برداشته بودم.
مداد رنگی های هفته: کودکانمان را با آقای مهربانی آشناتر کنیم.

مداد رنگی های هفته
بریده کتاب:
روزهای پنج شنبه من زرد است، درست مثل گل های نرگسی که توی باغچه حیاط مادرجان است.همیشه روز پنج شنبه که می شود، من و مامان و بابا می رویم خانه ی مادرجان. من خانه ی مادرجان را خیلی دوست دارم، چون آنجا می توانم هرچقدر دوست دارم بازی کنم و بدوم. همیشه وقتی گل های نرگس باغچه ی مادرجان را می بینم، یاد امام زمان علیه السلام و مادر مهربانشان می افتم.مادرجان می

ابرو یک عضو تاثیرگذار است ، اگر چه گاهی اوقات آرایش آن فراموش می‌شود اما هنگامی که می‌خواهید آماده رفتن به یک مهمانی شوید رسیدگی به این عضو مهم را فراموش نکنید . از وظایف ابرو می توان به مراقبت از چشم اشاره کرد . ابروها محافظی هستند تا نور خورشید و یا گرد و غبار و حتی قطرات عرق به طور مستقیم وارد چشم نشوند ، از این رو ممکن است در اثر شرایط نامناسب یا عوامل خارجی دچار ریزش شود . پس باید توجه و مراقبت زیادی را در رابطه با ابروها به عمل آورد . آرا
آهنگ رو پلی کرد و گذاشتش رو رندوم
شروع کرد به باز کردن کتابش
ورق میزد تا برسه تا اون صفحه ای که آخرین بار تا اونجا درس خونده
امید داشت موسیقی بی کلام، کمی تمرکز مصنوعی به درس خوندنش تزریق کنه
شایدم میخواست صدایی منظم تر و معنی دارتر از سرو صداهای داخل مغزش گوش بده
از شانسش بود که رسید به آهنگی که با فلوت نواخته شده بود
چقدر غمگین بود این موسیقی
همینطوری هم در مقابل نوای فلوت و پیانو دلش می‌ریخت
چه برسه که غمگین هم باشه
مداد رو با شدت برداشت، ب
دانلود آزمون های نوبت اول کلاس ششم, دانلود آزمون های نوبت دوم ششم دبستان4, دانلود سوالات مداد کاغذی ششم دبستان, دانلود سوالات کلیه دروس ششم, دانلود نمونه سوالات درس به دس ششم دبستان, سوالات درس به درس ششم ابتدایی, سوالات درس به درس هدیه های ششم دبستان, سوالات درس به درس پایه ششم, سوالات مداد کاغذی ششم ابتدایی, سوالات و منابع ششم دبستان, نمونه سوالات درس به درس ریاضی ششم دبستان, نمونه سوالات مداد کاغذی علوم ششم دبستان, نمونه سوالات مداد کاغذی و
دانلود آزمون های نوبت اول کلاس ششم, دانلود آزمون های نوبت دوم ششم دبستان4, دانلود سوالات مداد کاغذی ششم دبستان, دانلود سوالات کلیه دروس ششم, دانلود نمونه سوالات درس به دس ششم دبستان, سوالات درس به درس ششم ابتدایی, سوالات درس به درس هدیه های ششم دبستان, سوالات درس به درس پایه ششم, سوالات مداد کاغذی ششم ابتدایی, سوالات و منابع ششم دبستان, نمونه سوالات درس به درس ریاضی ششم دبستان, نمونه سوالات مداد کاغذی علوم ششم دبستان, نمونه سوالات مداد کاغذی و
وبلگ لوازم التحریر:نقاشی های شگفت انگیز با مداد سیاه +عکس
اخبارگوناگون - نقاشی های شگفت انگیز با مداد سیاه +عکس
"شانیا مک دوناگ" دختری 16 ساله است که
هنرش را در مداد پیاده می کند و نقاشی های شگفت انگیزی را می سازد. او در
سبک رئال کار کرده و نقاشی های بسیار واقعی را می کشد که حتی داوران
مسابقات مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد.
نقاشی کردن با مداد کاری است که نقاشان
حرفه ای هم باید با تمرین زیاد در آن چیره دست شوند. بسیاری از نقاشان سعی
می کنند با مد
از دو مرد دو خاطره متفاوت از گم شدن مداد سیاه‌شان در مدرسه شنیدم.
مرد اول می‌گفت:«چهارم ابتدایی بودم. در مدرسه مداد سیاهم را گم کردم. وقتی به مادرم گفتم، سخت مرا تنبیه کرد و به من گفت که بی‌مسئولیت و بی‌حواس هستم. آن قدر تنبیه مادرم برایم سخت بود که تصمیم گرفتم دیگر هیچ وقت دست خالی به خانه برنگردم و مداد‌های دوستانم را بردارم. روز بعد نقشه‌ام را عملی کردم. هر روز یکی دو مداد کش می‌رفتم تا اینکه تا آخر سال از تمامی دوستانم مداد برداشته بودم.
Shirazart.blog.ir 
*نوعی روش حکاکی اسیدی که در آن زمینه با پیه مخلوط می شود و طرح بر قطعه ی کاغذی که روی لوح ( پایین) نمونه ای از حروف گاراموند، از ابتدایی ترین حروف چاپی ، که برخی از عناصر حروف چاپی در آن مشخص شده است .
- ( چپ ) اولین سبک های حروف چاپی ‌.
خوابانده می شود ، با مداد ترسیم می گردد .زمینه نقوش کاغذ را به خود می گیرد ، و چاپنقش حاصله ، جلوه ی نرم و مبهمی شبیه به طرحی که با گچ یا مداد رسم شده پدید می آورد .

با توجه به اهمیت مداد ابرو یقینا مارک مداد ابرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در صورتی که شما از یک مارک ناشناخته استفاده نمائید در واقع باید بگوییم که اشتباه انتخاب کردن این لوازم آرایشی می تواند که صدمات جبران ناپذیری را برای شما داشته باشد. ابزار های بسیاری برای آرایش ابرو وجود دارد که می توان با استفاده از وسایل متعددی مثل ریمل ابرو، تتو و روش ‌های ترمیمی، ماژیک و مداد ابرو می توان که ابرو هایی زیبا را ترسیم کرد.استفاده از م
از اونجایی که برنامه ام خیلیییی خالیه یه مشغله تازه دیگه هم واسه خودم درست کردم و اونم این که اسمم رو کلاس طراحی نوشتم مدرسش از بچه های خودمونه که نقاشی های معرکه ای می‌کشه و داره فارغ التحصیل میشه. امروز به آقای ف.ب تکست دادم که من سر راه دارم میرم مداد B6 بگیرم اگر شما هم لازم دارین براتون بگیرم. تو راه بودم که زنگ زد سلام خانم فلانی خدا اصلا شما رو رسوند من میخواستم زودتر بیدار بشم ولی خواب موندم زحمتتون میشه اینطوری و کلی تعارف تیکه پاره کر

رنگ پوست افراد در انتخاب یک آرایش مناسب بسیار دخیل است .هرچه رنگ پوست ما روشن تر باشد به آرایش بیشتری نیاز دارد. پوست های برنزه و یا سبزه با حداقل ترین آرایش نیز آراسته به نظر می رسند اما بانوانی که پوست صورتشان بسیار سفید است اگر از هیچ ماده آرایشی استفاده نکنند چهره رنگ پریده ای برایشان ایجاد میشود.
لوازم آرایشی مختلفی برای زیباتر نشان دادن چهره این افراد وجود دارد ، اما مناسب ترین و مهمترین آنها رژلب ها هستند. بهترین رژلب، رژلبی است که ر
پر کردن نقاط خالی ابرو و حالت دهی ابروها یکی از قدم های مهم در داشتن آرایش زیبا و کامل محسوب می‌شود و این در حالی است که اگر نکات لازم را رعایت نکنید ممکن است چهره نامناسبی برای تان به وجود بیاید. نقش ابروها در آراسته به نظر آمدن چهره بسیار پررنگ هستند و باید سعی کنید بهترین حالت را برای آنها ایجاد نمایید.
انتخاب رنگ مناسب یکی از بزرگترین و مهمترین شروط برای طراحی ابرو محسوب می شود . بهتر است رنگی را انتخاب کنید که همرنگ با ریشه ابروهایتان با

برای زیباتر شدن ابرو ها انتخاب لوازم آرایشی خوب در واقع یکی از بهترین کارها در این روش می باشد که این انتخاب باید به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد از آن جایی که با بیشتر شدن محصولات و برند های بسیاری که در بازار وجود دارد این با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند در خرید لوازم ارایشی توجه به کیفیت محصول مهم تر از توجه به قیمت ان می باشد. درباره ی مداد ابرو باید بگوییم که مداد ابرو وسیله ای است که هر خانم حتی بدون داشتن مهارت خاص در آرایش چهره می تواند
دانلود آهنگ یه دختر پایه با ریمل و مداد و سایه
متن اهنگ حالا به چی میگن داف
اهنگ به چی میگن داف به دختر الاف
اهنگ یه دختر پایه با ریمل و مداد و سایه

دانلود اهنگ اگه رشته داف شناسی بزنم دوسوته قبولم
دانلود اهنگ پیمان اف سی گوش کن تا برقصی
دانلود اهنگ پیمان اف سی خوشگلی دردسر داره
دانلود اهنگ داف
مداد رنگی های هفته: کودکانمان را با آقای مهربانی آشناتر کنیم.
بریده کتاب:
روزهای پنج شنبه من زرد است، درست مثل گل های نرگسی که توی باغچه حیاط مادرجان است.همیشه روز پنج شنبه که می شود، من و مامان و بابا می رویم خانه ی مادرجان. من خانه ی مادرجان را خیلی دوست دارم، چون آنجا می توانم هرچقدر دوست دارم بازی کنم و بدوم. همیشه وقتی گل های نرگس باغچه ی مادرجان را می بینم، یاد امام زمان علیه السلام و مادر مهربانشان می افتم.مادرجان می گوید: ((اسم مادر امام

برای طراحی ابرو می توانید از مداد ابرو مارک خوب بهره بگیرید و فرم مشخصی را بر روی آن پیاده سازی کنید ، در صورتی که مهارت کافی در این زمینه را ندارید می توانید از انواع شابلون بهره بگیرید . اما دقت داشته باشید که درون فضای خالی شابلون باید به وسیله هاشور پر بشود . هاشور زده بهترین روشی است که برای طراحی ابرو ها به کار می رود ، چراکه ظاهر آن ها را در طبیعی ترین حالت نشان داده و از مصنوعی دیده شدن چهره شما جلوگیری می کند . رنگ مداد ابروی شما تاثیر

ابروها جزء زیبایی های صورت هر فرد محسوب می‌شوند پس باید در مراقبت از آنها نهایت دقت را به خرج دهیم و با استفاده از لوازم آرایشی مرغوب جلوی ریزش آنها را بگیریم.
تارهای ابرو به هیچ وجه دچار ریزش نمی شوند تا زمانی که بهانه ای دست آنها بدهیم،برای مثال استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب و یا استفاده از کرم هایی که با جلوگیری کردن از تنفس پوست زیر ابروها مانع از رشد انها میشوند.
برداشتن ابرو برای فرم دهی به آن کار متداولی است که اکثر خانم ها آن را ان
درباره تاثیر گذار بودن شکل و حالت ابرو بر زیبایی صورت مطالب بسیاری وجود دارد و کاملا واضح است که مرتب بودن و انتخاب حالت درست برای ابرو بسیار اهمیت دارد. با توجه به این که در سال های اخیر ابروهای پهن بسیار مورد توجه بوده است و بسیاری از هنرپیشه ها هم طبق این مد ابرو های پهن و پرشت را دارند و این افراد از نظر ارایشی الگوی بسیاری از خانم ها و دختر خانم های جوان هستند. زیبایی ابرو امروزه دور از دسترس نیست و می توان که با استفاده از ابزار های ارایشی

امروزه یکی از وسایلی که بیشتر خانم ها از آن استفاده می کنند مداد ابرو است که در واقع استفاده از آن برای بسیاری از خانم ها به عنوان بخش مهمی از میکاپ و آرایش ان ها محسوب می شود و از ان جایی که استفاده راحتی دارد این محصول در کنار سایر لوازم ارایشی طرفداران زیادی دارد. امروزه داشتن ابرو های پهن و کلفت بر خلاف گذشته بیشتر مرسوم است حتی خانم هایی را ممکن است ببینید که به طور طبیعی ابروهای باریکی دارند و سعی می کنند با کمک مداد ابرو، ابرو های خود

شاید همه به شما توصیه کنند که بهترین کرم پودر را تهیه کنید یا از ریملی با ویژگی های منحصر به فرد استفاده نمایید .  همه وسایل آرایشی به نوعی مورد توجه هستند اما آرایش ابرو ها و وسایل آرایشی آن گاهی اوقات مورد بی لطفی قرار می گیرند . این در حالی است که زیبایی این عضو می تواند میزان رضایت شما نسبت به ظاهرتان را تا بخش زیادی افزایش دهد .
پس از این به بعد حتما سعی کنید به خرید بهترین مداد ابرو بپردازید و بهترین طراحی را بر روی ابرو هایتان انجام دهی

یکی از راه های داشتن ابرو های زیبا بدون شک رسیدگی منظم به آن و آراستن آن می باشد که با توجه به اهمیتی که ابرو در ظاهر افراد و به خصوص خانم ها دارد و از ان جایی که هر خانمی به زیبایی ظاهر و صورت خود بسیار تمایل دارد و برای همین هم داشتن ابرو های پر و مرتب بسیار مهم است یکی از عواملی که بسیار در زیبایی صورت و جوان تر دیده شدن آن تاثیر دارد حالت و شکل ابرو است. با توجه به این که بیشتر خانم ها و هر خانمی تمایل زیادی به زیبایی دارد.‏ از این رو ابرو های
+ یه روزایی بود که یه جعبه مدادرنگی 24 رنگ داشتم با یه دفترچه کوچیک سیمی، از سرکار میومدم با همه خستگیم ولی کلی ذوق و عشق میشستم یه شخصیت کارتونی رو میکشیدم و رنگش میکردم. واقعا بهم خوش میگذشت. بعدشم کلی ازش عکس میگرفتم و خوشحال بودم. 
+ حالا همون آدمم با این تفاوت که شاید بیشتر از 200 تا مداد رنگی و چندین و چند مدل مختلف ابزار نقاشی دارم، اما حتا هر شب مداد معمولیمم دستم نمیگیرم که چند تا خط ساده بکشم که برای بهتر شدن تلاش کنم. 
+ این وسط نمیدونم چه
خواهرم دانشجوی پزشکیه. 
اون روز داشت با خنده تعریف می‌کرد که:
«یه پسره هست توی کلاسمون، بعد از اینکه نمرات امتحان کلیه اعلام شد، اومده بود پیش ما و خنده میگفت کلیه رو افتادم. 
ما هم پرسیدیم مگه نمره‌ات چند شد؟
با همون خنده گفت: دو و نیم!
یعنی همه‌امون از خنده ترکیدیم!
بعد این پسره با دوستاش رفته پیش استاد. یکی از دوستای پسره گفته: استاد شما اینو انداختید. حداقل با نه و نیم بندازیدش، نه دو و نیم!
استاد هم عصبانی شده گفته: برید ببینم! همین دو نمره
می‌گویند : با یک مداد معمولی می‌توان ۵۸ کیلومتر خط کشید.
برای همین بعضی از نوشته‌هایم را با مداد می‌نویسم، چرا که می‌خواهم بدانم چند کیلومتر کاغذ خط خطی کردم!
و این باعث امید‌واری است که آدم بداند چندین کیلومتر نوشته است، وقتی مقیاس اندازه‌گیری بزرگ باشد و عددی بزرگ کنارش باشد آدم احساس می‌کند که به جایی می‌رسد و موفقیت در انتظارش است و فقط باید کمی صبر و تحمل داشته باشد، موفقیت خود به سویش می‌دود.
البته حواسمان باشد که مغرور هم نشویم!
« یک بار در پرینستون از طریق پست جعبه‌ای مداد دریافت کردم. آنها همه سبز پررنگ بودند و روی هریک با حروف طلایی این جمله نوشته شده بود «ریچارد عزیزم، دوستت دارم! پوتسی.» این جعبه مداد از آرلین بود. (من او را پوتسی صدا می‌زدم.)
چه جمله‌ی قشنگی و من هم او را دوست دارم اما می‌دانید که انسان چطور بدون اینکه خواسته باشد مدادش را اینجا و آنجا رها می‌کند. برای مثال گاهی که می‌رفتم پیش پروفسور ویگنر تا فرمولی یا چیزی را به او نشان بدهم مدادم را روی میز ا
« یک بار در پرینستون از طریق پست جعبه‌ای مداد دریافت کردم. آنها همه سبز پررنگ بودند و روی هریک با حروف طلایی این جمله نوشته شده بود «ریچارد عزیزم، دوستت دارم! پوتسی.» این جعبه مداد از آرلین بود. (من او را پوتسی صدا می‌زدم.)
چه جمله‌ی قشنگی و من هم او را دوست دارم اما می‌دانید که انسان چطور بدون اینکه خواسته باشد مدادش را اینجا و آنجا رها می‌کند. برای مثال گاهی که می‌رفتم پیش پروفسور ویگنر تا فرمولی یا چیزی را به او نشان بدهم مدادم را روی میز ا
طراحی بطور کلی بـه چند دسته تقسیم بندی میشود کـه شامل طراحی فیگور«drawing figure» و، doodling، دست آزاد «free hand»، سایه پردازی «shading»، کاریکاتور «cartooning». همچنین متدهای مختلفی مانند: طراحی خطی «line drawing»، سایه پردازی «shading»،طراحی اولیه«sketch»، فرا واقعیت گرایی «surrealist» و… وجود دارند.
در بین تکنیک ها و متدها سیاه قلم «charcoal art» جایگاه ویژه ای در بین هنرمندان و طراحان دارد. سیاه قلم در فرهنگ پارسی معین بـه نوعی از نقاشی کـه در آن فقط از قلم و مرکب سیاه، ذغال یا
مداد ابرو لچیک یکی از بهترین مداد ابرو های موجود در بازار است که در دو نوع کلاسیک و چوبی تولید و عرضه می شود .  مداد ابروی لچیک یکی از بهترین مداد ابرو های موجود در بازار است که در دو نوع کلاسیک و چوبی تولید و عرضه می شود. هر یک از آنها رنگ های مخصوصی داشته و ماندگاری متفاوتی دارند. هر دو محصول فوق از ماندگاری بالایی برخوردار بوده و آرایش شما را دچار پاک شدگی نمی نمایند، اما مداد روی بادوام لچیک به دلیل داشتن خاصیت ضد آبی می توانند مدت بیشتری بر

پودر ذغال : بافت نرمی به بافت سیاه قلم می دهد.
قلمو : از شماره 0 تا 24 عددهای زوج بکار رفته . بیشترین قلم موهای استفاده در سیاه قلم 0 ، 2، 4، 8 و 24 است. برای کارهای بزرگ از قلموی شماره 12 که از قلم موی 24 بزرگتر است و یک قلمو با موی نرمتر شماره 6 یا 8 برای بخش های که لطافت جنس کار مهم باشد استفاده می گردد.
محوکن : محوکن همان کاغذ لول شده فشرده است که در سایزهای مختلف وجود دارد که دو سایز کافیست کوچک و متوسط برای تمیز و تیز کردن نوک آن از کشیدن روی سنباده است

پودر ذغال : بافت نرمی به بافت سیاه قلم می دهد.
قلمو : از شماره 0 تا 24 عددهای زوج بکار رفته . بیشترین قلم موهای استفاده در سیاه قلم 0 ، 2، 4، 8 و 24 است. برای کارهای بزرگ از قلموی شماره 12 که از قلم موی 24 بزرگتر است و یک قلمو با موی نرمتر شماره 6 یا 8 برای بخش های که لطافت جنس کار مهم باشد استفاده می گردد.
محوکن : محوکن همان کاغذ لول شده فشرده است که در سایزهای مختلف وجود دارد که دو سایز کافیست کوچک و متوسط برای تمیز و تیز کردن نوک آن از کشیدن روی سنباده است

برای خرید بهترین رژ لب و بهترین مداد لب باید بدانید که چه ویژگی هایی باعث باکیفیت تلقی شدن آن محصول میشود ‌؟ محصول مورد استفاده شما باید از هر نظر مناسب باشد . برای مثال ماندگار بودن اثر یک رژ لب خوب از مهم ترین ویژگی های آن است که مسئلی پررنگی بوده و هر خانمی دوست دارد رژ لب بادوامی داشته باشد تا آرایش لب هایش در اثر خوردن و آشامیدن یا گذشت زمان به راحتی پاک نشود .
از دیگر پارامتر های مهم در خرید بهترین رژ لب سالم بودن آن است . رژ لبی که تهیه م
یکی از مهم ترین مسائل افراد دارای فرزند خردسال پاک کردن انواع ردهای وسایل نقاشی از روی فرش می باشد. بلد بودن این که چگونه فرش خود را در این موارد قالیشویی کنیم از آن جا که این حادثه ها در خانه ای که کودک در آن زندگی می کند زیاد اتفاق می افتند، بسیار مفید است. پس بیایید با هم به بررسی روش قالیشویی یکی از این موارد بپردازیم.
چگونه فرش را از مداد شعمی پاک کنیم؟
لکه های مداد شمی در فرش یکی دیگر از حقایق تلخی هستند که در صورتی که بچه دارید با آن موا
فرم گرفتن ابرو ها به وسیله راه های مختلفی به انجام می‌رسد. یکی از مرسوم ترین آن ها برداشتن و اصلاح کردن ابرو ها ست . برای این کار بهتر است نکات قبل از آن را اجرا و سپس به برداشتن ابرو ها بپردازید . بهتر است اصلاح ابرو را پس از استحمام انجام دهید یا در غیر این صورت از یک روغن مانند روغن بادام ، نارگیل یا زیتون استفاده کنید و ابرو هایتان را چرب کنید . این کار باعث نرم شدن پوست اطراف ابرو می شود به همین دلیل عمل برداشتن ابرو را بهتر میتوان انجام داد.
برای خرید روان نویس استدلر ارزان اینجا کلیک کنید.برای خرید روان نویس استدلر نوک نمدی اینجا کلیک کنید.برای خرید روان نویس استدلر اینجا کلیک کنید.لیست قیمت محصولات استدلر
شرکت استدلر یک شرکت بزرگ ساخت لوازم التحریر می باشد.این شرکت بزرگ در کشور آلمان قرار دارد و توسط شخصی به نام فردریش استدلر تاسیس شد.ایده جهانی کردن این شرکت توسط شخصی به نام یوهان سباستین استدلر بود.او در سال ۱۸۳۵ یک کارگاه کوچک مداد را به یک واحد صنعتی تبدیل نمود.شرکت استد
خیلی کار ناشایستی است که ما، انسان های اطرافمان را از ظاهرشان مورد قضاوت قرار بدیم.
گاهی اوقات کلاغ خیلی رو سفید تر از کبوتر ظاهر میشود ولی بخاطر رنگ و ظاهر نه چندان زیبایش! محکوم به تنفر است...
به هر حال ظلم، ظلم است چه در حق یک سفید پوست و چه درحق یک سیاه پوست. چه سیاهانی همچون جَون بن حُوی که در رکاب حسین(علیه السلام)به اعلی علیین پیوستند و رستگار شدند و چه سفیدانی همچون شمر ها و یزید های دیروز و امروز که به درک اسفل السافلین واصل شدند.
پس فریب
| روزی که سرِ کوچه هیچکس منتظر نبود |میدان گلسار را که رد میکردیم ، میرسیدیم به خیابان قد بلند تختی ، آن سال ها زیاد آنطرف ها  میرفتیم. خرید ، قدم زدن و کرایه فیلم های سِگا دلایل محکمی بودند که ما را به آن خیابان وصله میزدند . همان اول اول های آن خیابان یک نوشت ابزار فروشی بود. یک ویترین شیشه بند آلمینیومی دو طبقه داشت ، در انتخاب اجناسی که برای فروش می آورد بسیار با سلیقه بود . من همه ی وسایل مدرسه ام را از آنجا میخریدم .تابستان قبل از سال دوم ابت
پاورپوینت آزمون تصویر آدمک گودیناف فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 26حجم فایل: 1074قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:پاورپوینت آزمون تصویر آدمک گودینافبه تعداد 26 اسلاید قابل ویرایشتاریخچه آزمون گودیناف - هریس:هم به صورت فردی هم به صورت گروهی انجام می شود .با علامت اختصاری G-HDT نشان داده می شود .با آسانترین روش و با صرف کمترین وقت و هزینه قابل اجرا است .ابزار اجرای آزمون یک برگ کاغذ بی خط و یک مداد است .یک کاغذ سفید A4 ، یک مداد و یک مد
آرایش صورت باید قدم به قدم، گام به گام و به ترتیب انجام شود. تمامی لوازم آرایشی باید به صورت اولویت بندی شده به کار گرفته شوند. در صورتی که ترتیب انجام آرایش اجزای مختلف صورت به ترتیب صورت نگیرد ، ممکن است آرایشتان به هم بریزد.  برای مثال اگر در آرایش چشم ابتدا ریمل زده و سپس خط چشم بکشید مژه هایتان پس از آرایش به یکدیگر چسبیده و ظاهر نامناسبی به خود می‌گیرند. لذا قطعاً مجبور خواهید شد که آن را شسته و مجدداً آرایش کنید. پس تاثیر ترتیب را دست کم
در نگاهت خود به ظاهر مرد کردم
من در درونم آن نباید کرد ، کردم
دانسته بودم بی توبودن مرگ حتمیست
دانستن بی دانشم را سرد کردم
تا در خودم عادت کنم حرفی نگفتم
رفتی و از قلبم خودم را ترد کردم
من همچو زخمی ها پرانم را گشودم
هی ضربه خوردم هی برایت درد کردم
گفتم که آبان می رسی مرداد رد شد
برگان سبزی را که دیدم زرد کردم
موضوع :  #درست_کردن_ساعت_آفتابی

●موارد مورد استفاده:
مداد یا چوب باریک ، خمیر بازی ، مقوا .
●خلاصه فعالیت های انجام شده:
■در یک روز آفتابی مقوا را روی زمین قرار دهید .
انتهای مداد را در خمیر فرو کرده و آن ار در وسط مقوا قرار دهید .در ساعت های 9 ، 10 ، 11 ، 12 و ... سایه ی مداد را روی مقوا رسم کنید . زمان ها را روی هر سایه بنویسید .
●مشاهدات و نتایج بدست آمده پس از انجام فعالیت:
سایه ها در ساعت 9 بلند ، هر چه به طرف ساعت 12 می رود سایه ها کوتاه تر و ساعت 12 ظهر
تکنیکهای اصولی طراحی با کمک اندازه گیری نسبتهای یک چهره بدون استفاده از روشهای کپی کردن را طراحی چهره می نامند. تکنیک سایه پردازی یک چهره با کمک کنته و پودر زغال و… که طرح اولیه آن قبلا کشیده شده را سیاه قلم می نامند. قبل از آموزش سیاه قلم و تکنیکهای دیگر رنگی یادگیری اصول و تکنیکهای طراحی با مداد بسیار مهم است و پایه شروع کار برای دیگر تکنیکها است. در طراحی با مداد از جنس گرافیت استفاده میشود که به نسبت زغال سخت تر و تیرگی کمتر دارد و اگر برا
خط چشم باید در نزدیک ترین محل رویش مژه کشیده شود. از آنجایی که محصولات زیاد و متنوعی در بازار وجود دارد مثل خط چشم ماژیکی یا مدادی یا مایع باید هرکدام را حداقل یکبار امتحان کنید تا متوجه شوید کدام نوع از خط چشم زیبایی قشنگ تری به صورت شما میدهد و کار کردن با آن برای شما راحت تر است سپس با استفاده از همان نوعی که انتخاب کردید شروع به تمرین کردن و کشیدن خط چشمی بسیار ظریف و زیبا نسبت به حالت صورت و چشمانتان کنید. یادتان باشد که اگر خط چشم بیش از حد

آرایش کردن به معنای به کارگیری ابزار و لوازمیست که به این منظور ساخته شده و قابلیت ایجاد تنوع ظاهری و زیبایی منحصر به فردی را در چهره افراد دارد . آرایش کردن برای رفع نواقص موجود بر روی چهره بوده و یا برای تغییر شکل ظاهری افراد همانگونه که مطابق سلیقه شان است به کار می رود . اکثر خانم ها به طور روزانه از آرایش کردن و لوازم آرایشی گوناگون بهره می گیرند . تنوع بالایی در تولید چنین محصولاتی صورت گرفته که یکی از مهمترین دغدغه ها در میان بانوان خ

حالت دهی به ابرو ها می تواند زیبایی را افزایش دهد به شرط آنکه بتوانیم فرم مناسبی را بر روی آن ها پیاده سازی کنیم . خانم های بسیاری نسبت به کم پشت بودن یا نازک بودن ابروهایشان شکایت دارند که مهمترین عامل در رابطه با چنین مشکلاتی را می توان ژنتیک و وراثت دانست . اما گاهی اوقات ممکن است ریزش ابروها موقتی باشد و یا به دلیل رعایت نکردن بهداشت یا انجام آرایش به وسیله ابزار آرایشی بی کیفیت و حتی مشکلاتی که مربوط به تغذیه هستند به وجود بیاید . مصرف دا

آرایش کردن به معنای به کارگیری ابزار و لوازمیست که به این منظور ساخته شده و قابلیت ایجاد تنوع ظاهری و زیبایی منحصر به فردی را در چهره افراد دارد . آرایش کردن برای رفع نواقص موجود بر روی چهره بوده و یا برای تغییر شکل ظاهری افراد همانگونه که مطابق سلیقه شان است به کار می رود . اکثر خانم ها به طور روزانه از آرایش کردن و لوازم آرایشی گوناگون بهره می گیرند . تنوع بالایی در تولید چنین محصولاتی صورت گرفته که یکی از مهمترین دغدغه ها در میان بانوان خ
راه های درمان سکسکه:
_گوش ها رو بگیرید
به مدت ۲۰ الی ۳۰ ثانیه گوش ها رو بگیرید و قسمت نرم پشت لاله گوش درست نقطه شروع جمجمه رو فشار بدید. این کار به عصب واگ که با دیافراگم در ارتباطه سیگنال آرامش میفرسته.
_یک جرعه آب بنوشید
نوشیدن آب با نی عصب رو آروم میکنه. غرغره کردن آب هم همینطور. 
_همراه با نوشیدن آب گوش ها رو بگیرید
هنگام نوشیدن آب با نی گوش ها رو بگیرید. وقتی گوش ها رو میگیرید به عصب واگ فشار میارید و تاثیر این کار هنگام قورت دادن آب بیشتر میش
نگاه کردن به ظاهر زندگی دیگران و تصور اینکه آنها عالی‌ترین شغل و شادترین روابط را دارند یا پول بیشتر و قیافه‌ی بهتری دارند، کار آسانی است، اما این مقایسه‌ها همیشه منصفانه نیستند، زیرا تک‌تک ما انسان‌ها در جایگاه خودمان منحصر به‌ فرد هستیم و استعدادها، ترس‌ها، تمایلات و اهداف خودمان را داریم.
آموزش برداشتن ابرو در خانه
ابرو
ها نقش قاب را برای چشم بازی میکنند، یک تصویر زیبا در قاب زیبا و مناسب
جلوه بیشتری پیدا میکند.اگر از کسانی هستید که می خواهید خودتان در منزل
ابروهایتان را بردارید در 4 مرحله به آسادگی می توانید این کار مطابق با
تصاویر انجام دهید .

مراحل برداشتن ابرو
1- نقطه ی شروع ابرو ها را پیدا کنید
موچین را بچرخانید، تا برعکس شود و نوک آن به سمت پایین باشد. موچین را به
صورت عمودی روی صورت قرار دهید به طوری که در راستای قسمت ب
همین الان از بیرون میام
دوستم قراره بیاد خونمون و من رفتم خرید
۴۴ تومن توی فروشگاه وسایل صبونه و مایع لباسشویی خریدم
۲۲ تومن یه مسواک معمولی معمولی
و ۶۸ تومن جا پنیری و جا کره ای برای صبونه به همراه جا مربایی :|
یعنی در عرض کمتر از یه ساعت من بالغ بر ۱۳۵ تومن خرج کردم
بالغ چون نوک مداد و روزنامه هم خریدم :|
اصلا بالغ بر ۱۴۰ تومن 
اُفففففففففف
نوع لباس سبک لباس رنگ لباس و مدل موهای شما ظاهر صورت شما.... حتی کشف شما و ادکلن شما می تواند بر دیگران تاثیر داشته باشد. بستگی به نوع مخاطب شما دارد که از شما دیدی مثبت به خاطر نوع ظاهر وپوششتان داشته باشد. 
اگر شما می خواهید بدانید چه نوع پوششی در موقعیت و افرادی که در آنجا هستند تاثیر گذار است. ابتدا ظاهر و صورت افرادی که در بخش و گروه اجتماعی هستند را در نظر بگیرید.
گروهی از افراد لباس ها و ظاهر مدرن را دوست دارند. گروهی از افراد لباس های تیره
Shirazart.blog.ir 
۴- گرافیت به عنوان یک ابزار طراحی در چه قرنی به کار رفته است ؟ 
      ۱- چهاردهم           ۲- شانزدهم            ۳- هجدهم          ۴- نوزدهم 
******** جواب : گزینه ۲
۵- یکی از وسایل قدیمی در طراحی است .
     ۱- گچ         ۲- مرکب        ۳- زغال        ۴- مداد
******* جواب : گزینه ۳
۶- شناخت ویژگی های ...........و وسایل بر شیوه های هنری تاثیر دارد .
       ۱- شکل         ۲- سبک           ۳- طراحی           ۴- مواد 
********* جواب: گزینه ۴
نحوه کشیدن خط چشم با مداد چشم

موقع کشیدن خط چشم، پلک بالا باید کاملا خشک باشد. پلک چشم را با یک یا دو انگشت نگه میداریم.

طرز کشیدن خط چشم

استفاده صحیح از خط چشم زیبایی
چشمان را چندین برابر میکند و مژه ها ضحیمتر به نظر می آیند. بعضی از
خانمها دوست دارند که در روز از خط چشم استفاده کنند. استفاده صحیح از خط
چشم زیبایی چشمان را چندین برابر میکند و مژه ها ضحیمتر به نظر می آیند. خط
چشم به رنگهای مشکی و قهوه ای تیره در دسترس است.

موقع کشیدن
    حرف خواب بود، یادم افتاد که سالهای دانشگاه گاهی پیش می آمد که وقت خواب ظهر یا حتی شب، روی تشک را پر از مداد و خودکار و لایتر میکردم و بعد روی آنها میخوابیدم که جایم راحت نباشد و هم کم بخوابم و هم راحت تر از خواب بیدار شوم و اینطوری بتوانم بیشتر درس بخوانم. برای همسرم که اینها را تعریف کردم، شاخ در آورده بود.
خلاصه ما بیست و چندسالگی هایمان را اینطوری تباه کردیم. ما را از 30 و الی آخر نترسانید.
سلام .من رسول مهدی جبار هستم و قصد دارم در قسمت “مداد گرافیتی من(my graphit kreide)” به شما آموزش طراحی کاراکتر بدم.
شاید بارها پیش آمده باشد که از دیدن شخصیت های کارتونی و بازی های کامپیوتری لذت برده باشید یا از خلاقیت در روش طراحی آنها شگفت زده شده باشید.
شاید تصور کرده اید که طراحی این شخصیت ها کار ساده ایست، ولی وقتی دست به قلم شده اید، بعد از تلاش زیاد و نرسیدن به نتیجه مطلوب پی به سختی موضوع برده باشید.
طراحی کاراکتر
آموزش نقاشی
آموزش نقاشی بزرگ

ماتیک ها یا همان رژ لب ها حدود ۱۲۵ سال پیش به صورت تجاری اختراع شدند. قبل از آن بسیاری از خانم ها با استفاده از مواد مختلف به آرایش کردن چهره خود و رنگ کردن لب هایشان می پرداختند. گیاهان مختلفی که رنگ‌های شاد داشتند در گذشته به عنوان رژ لب استفاده می شدند، امروزه شکل استفاده از رژ لب ها تغییر کرده است و این محصول آرایشی، نظر طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است . به طوری که در هر ثانیه هزاران رژلب در جهان به فروش میرسد.
لب های آرایش شده جلوه خ
سر ظهر وقتی مداد به دست داشتم به صفحه‌های کاغذ ضربه می‌زدم یه چیزی توی ذهنم از چاووشی پلی می‌شد «تو حکم واجب‌الاجرایی» نوشتمش،بهش فکر کردم،کاری که می‌کردم واجب‌الاجرا بود انگار.
جالبه حالا متن آهنگ‌هایی که توی ذهنم میاد هم داره مطابق کاری می‌شه که انجام می‌دم :))
دیوار‌های گچی را با هر نوع مواد یا وسایل نمی‌توان پاک کرد، زیرا ممکن است لکه بزرگتر و
بدنماتری ایجاد شود. در اینجا روش‌های مناسب برای تمیز کردن دیوار گچی از لکه‌های مختلف مثل
مداد، خودکار و جای تابلو یاد داده شده است.
اگر دیوار خانه شما گچی است و هنوز رنگ نشده است، به طور کلی برای تمیز کردن آن می‌توانید
از مایع ظرفشویی و اسکاچ استفاده کنید. همچنین یک راه ساده و سریع برای تمیز کردن دیوار
گچی استفاده از سمباده است. برای تمیز کردن کلی دیو
دیوار‌های گچی را با هر نوع مواد یا وسایل نمی‌توان پاک کرد، زیرا ممکن است لکه بزرگتر و
بدنماتری ایجاد شود. در اینجا روش‌های مناسب برای تمیز کردن دیوار گچی از لکه‌های مختلف مثل
مداد، خودکار و جای تابلو یاد داده شده است.
اگر دیوار خانه شما گچی است و هنوز رنگ نشده است، به طور کلی برای تمیز کردن آن می‌توانید
از مایع ظرفشویی و اسکاچ استفاده کنید. همچنین یک راه ساده و سریع برای تمیز کردن دیوار
گچی استفاده از سمباده است. برای تمیز کردن کلی دیو
داره نقاشی میکشه تو حال خودشه آواز میخونه فقط ی تیکه شو میشنوم. آقا امام زمان بچه ها دعا کنید برای ظهورش
یه لحظه نگاش میکنم مداد شمعی رو میذاره زمین دستاشو میاره بالا سرشم بالا میگیره میگه الهی آمین.
دوباره مدادو برمیداره خط خطی میکنه و بقیه ی شعر خود ساخته اش...
شرمنده میشم از خودم و ادعاهام
اشتباهات خانم ها در رژلب زدن
رژ لب یکی از بخش های اصلی در هر ظاهر پیراسته است. رژ لب تمام ظاهر شما را نظم می بخشد و باعث می شود همه فکر کنند شما برای ساختن ظاهر خود تلاشتان را کرده اید، در حالی که در حقیقت هیچ کار دشواری انجام نداده اید و فقط با عجله از رختخواب بیرون پریده اید و شلوار جینتان را پوشیده اید.
خانم ها به استفاده از رژلب، بیش از سایر لوازم آرایشی معمول، علاقه دارند و شاید دلیل این علاقه آنها به این وسیله آرایشی، اضافه شدن رنگ های زی
نگاهی پر از خستگی
به تمام خستگی های آخر هفته روی میز
کلی کار عقب مانده
کلی برگه و خط خطی و مداد و خلاصه ..
یه اتاق بهم ریخته !
همچنان افسرده ولی ساکت تر !
همچنان بهم ریخته ولی پر احتیاط تر !
رک بگویم
برگشتنم را دوست ندارم
دوباره شروع کردن به نوشتن را دوست ندارم
حس میکنم اینجا محدود شده..
کاش میشد یک سری چیز ها را حل کرد
یک سری حرف ها را پس گرفت
یک سری حرف ها را پس داد !
تمام مطالب قدیمی را میخوانم و اگر خوب بود میگذارم باشد..
کمی طول میکشد ولی تمام م
روش صحیح کشیدن ابرو با مداد
ابرو
یکی از عناصر زیبایی مهم در چهره می باشد. بعضی از خانم ها به طور طبیعی
یا به واسطه برخی از عوامل ابروهای تو خالی و اندکی دارند. از طرفی همه
خانم ها وقت رفتن به سالن ها و هزینه بالا را ندارند. بهترین کار استفاده
از روش های آسان ولی کاربردی طراحی ابرو در خانه است. در این مطلب این هنر
را به سرعت می آموزیم!
 کشیدن ابرو با مداد،
سایه و ... از روشهای مختلف برای داشتن ابرو هایی پرپشت، پهن و زیبا است.
با ما همراه شوید تا ر
+حقیقتا هیچوقت نمیتونستم زندگیِ امروزم رو تصور کنم، هیچوقت فکر نمیکردم بمونم پشت کنکور اون هم این همه مدت.
دروغ چرا، حسودیم میشه به همه اونایی که با پول پزشکی میخونن، میرن خارج از کشور و به رویاشون میرسن.
+حس می کنم افسردگی دارم، برای همه کار بی حسم و انگار نه انگار که کنکور نزدیکه . دوست ندارم هیچکس رو اطرافم ببینم، میخوام تنها باشم فقط:(
از وضع خودم راضیم؟ اصلا.
خودمو دوست دارم؟ خیلی کم.
چقدر جای یه دوست تو زندگیم خالیه، چقدر دلم کسی رو میخوا
دارم امتحان‌های ریاضی بچه‌هام رو تصحیح می‌کنم. حالا بعد از شش ماه به مرحله‌ای رسیدم که از روی دستخطشون، از شیوه عددنویسیشون، از اینکه با مداد حل می‌کنه یا با خودکار، از اینکه راه‌حل‌های طولانی می‌نویسه یا سوالات رو ذهنی حل می‌کنه، از روی تمیزی یا نامرتبی برگه‌های امتحانیشون، بدون اینکه به اسم بچه‌ها نگاه کنم میتونم به درستی تشخیص بدم که این امتحان مال کدومشونه
درست همینجا و توی همین لحظه‌س که ریشه‌های کوچیک سی و دوتا پسربچه رو توی
من چون دست چپم پلاتین دارد بخیه های درشتی هم خورده، از طرف دیگر هیکل درشتی هم دارم همین برایم داستانی شده ، خیلی جاها فکر می کنند که من خلافکارم. اما واقعا ما باید یاد بگیریم که از روی ظاهر آدم ها قضاوت نکنیم.من یک بار برای اینکه نشان بدهم نباید از روی ظاهر قضاوت بکنیم در یک مراسمی که دعوت بودم یک تیشرت قرمز پوشیدم با شلوار جین و کفش کالج. بعد وقتی می خواستند من را برای سخنرانی صدا بزنند تا گفتند جانباز مدافع حرم حمید شیرمحمدی و من از روی صندلی
مدادرنگی نوعی مداد است که مغزیِ آن اثر رنگی بر جای می‌گذارد. مغزیِ مداد، بخش استوانه‌ایشکل و باریک آن است که از رنگدانه (مادهٔ رنگی) فشرده، نوعیموم و کائولین (یک نوع خاک رس) ترکیب شده‌است. مغزی مدادرنگی برخلافمداد گرافیت درجه‌بندی زیادی از نظر سختی ندارد و نسبتاً نرم است.
کاغذهای مناسب برای مدادرنگی متنوعند؛ به‌جز کاغذهای صیقلی (مثل کاغذ گلاسه) و کاغذهای خیلی زبر می‌توان از هر کاغذی استفاده کرد، از کاغذهای بسیار مرغوب گرفته تا
آموزش رژلب زدن
برای رسیدن به یک ظاهر چشم گیر شما نیاز دارید تا چگونگی رژلب زدن را بیاموزید، یک راه ساده این است که برای انتخاب رژلب دقت کنید، در حالی که سایه های روشن می توانند ظاهر شما را کاملا تغییر دهند و خطایشان کمتر است، اگر نمی توانید به سادگی رژلب بزنید ظاهر خود را خراب می کنید، طبیعی است که فکر کنید رژلب زدن نیاز به هیچ ترفندی ندارد امارژلب زدن بی عیب و نقص نیاز با هدف پرحجم شدن لبها به آموختن چند نکته دارد، اکثر زنان امروزی نحوه رژل
در دنیای بزرگتر ها دیگر خبری از هفت سنگ نبود
دیگر صدای سوک سوک قایم شدن زیر تخت نبود
دیگر خبری از دفتر نقاشی و مداد رنگی نبود
دیگر شوق تعطیلی در یک روز برفی نبود
دیگر داغ شدن پاها از بازی فوتبال نبود
دیگر شوق گرفتن عیدی بعد هر سال نبود
دیگر خبری از کتاب های تن تن و قهرمان بازی نبود
دیگر خبری از کل کل بچه ها سر قرمز و آبی نبود
دیگر خبری از سر زدن  و زنگ زدن و گل خشکیده داخل نامه نبود
دیگر پشت سرم رفیق و هم بازی که نه حتی سایه ام نبود
دیگر زندگی ام ب
موضوع: چگونه #صدای_کلفت و #نازک تولید کنیم؟
■موارد مورد استفاده:
2عدد بطری ، یک عدد کش و مداد .
●خلاصه فعالیت های انجام شده شماره ۱:
●یک کش حلقه ای را به دور یک کتاب انداخته و دو مداد زیر آن قرار دهید . فاصله مدادها را دور و نزدیک کنید.
■مشاهدات و نتایج بدست آمده پس از انجام فعالیت:
وقتی مدادها را ازهم دورتر می کنیم ، صدا کلفت ترو وقتی فاصله مدادها کم می شود صدا نازک تر می شود! 
■خلاصه فعالیت های انجام شده شماره2:
●یک بطری باریک و خالی را مقابل ده
یجوری از قیمت لوازم تحریرا اعصابم خرابه که حد نداره !
چرا ی کلاسوری ک پارسال خریدم ۲۵ الان بخرم ۵۵؟
اخه جامدادی ۶۰ تومن؟!
ی مداد نوکی معمولی که پارسالم داشتم ولی گمش کردم ۴۲تومن؟!
چرا اخه چرا :/
ی دفتر زبان ۶۰ برگ رو بخرم ۱۶ تومن؟!
هیچی نخریدم، تا فردا...
مامان میگه ازقبل عید داری از گاج مارکت خرید میکنی همون آف ۵۰ درصدی چقد بهت گفتم همرو بخر ...
آی خود خدا... ظهور کن
حالا اینایی ک پولشون مفته ، قیمت نگاه نمیکردن که ! من همرووو بادقت...
فقط ی سری خودکار
توی کوله پشتی ام چند بسته ای مداد رنگی مانده بود و چند تایی هم دفترنقاشی. یاسین را گذاشته بودم به باد کردنِ بادکنک ها برای دختربچه ها.
قبلش به من هجوم آورده بودند و هنوز توی بهت بودم. ماشین حرکت کرده بود.
کمی از مردم فاصله گرفته بودیم ولی هنوز در محله ی سازمونی بودیم‌. ( منطقه ای از پلدختر که بیشترین آسیب رو دیده ) در سایه ی ساختمانی پسر بچه ای چهار پنج ساله به غریب ترین حالت ممکن، نشسته بود. به راننده گفتم ماشین را نگه دارد. بدون اینکه نگاه کنم،

آیا تا به حال سعی کرده‌اید که ابروهایتان را طراحی کنید ؟ آیا تا به حال به فکر رنگ کردن ابروها افتاده‌اید ؟ از چه ابزاری برای آرایش ابرو هایتان استفاده می کنید ؟ اصلاً تا به حال به تأثیر این عضو مهم در زیبایی چهره فکر کرده اید ؟
باید بگوییم که آرایش ابروها اگرچه گاهی اوقات نادیده گرفته می‌شود اما یکی از تاثیرگذارترین اعضا در زیبایی چهره است . البته آرایش کردن به معنای ایجاد تغییر تنوع و رفع عیب کردن تمامی اعضای موجود در صورت میباشد . از این
آموزشی خدمتم مرکز آموزش تکاور بود
دوره کدم پرندک
یگانم لویزان
یگانم اداری بود و بدون نگهبانی در حالی که تو آموزشی و دوره کدم نگهبانی و گشتی دادم
ظاهر قضیه نشون میده که باید یگانم هتل باشه و آموزشی و دوره کد بهم سخت گذشته باشه ولی امان از یگان
هنوز بعد چهار سال خوابش رو میبینم و خاطراتش برام مرور میشه
چه روزهای سختی بود خیلی از سخت تر از آموزشی و دوره کد تو تیپ زرهی
و البته بهترین دوران خدمتم دوره کد بود چیزی که به ظاهر باید سخت ترینش باشه ولی ب
چرا زنان محجبه به بدحجاب‌ها توهین می‌کنند؟ چرا والدین مذهبی، فرزند بی‌بندوبار تربیت می‌کنند؟

شاید برای شما هم سوال پیش آمده که چرا بعضی از افراد با اینکه ظاهر خوب و موجه‌ای دارند اما دست به کارهای کاملا غیراخلاقی می‌زنند؟ اصلا چرا راه دوری بریم. بعضی از افراد صاحب منصب تو کشور خودمون، دست به اختلاس و دزدی و هزار کار وحشتناک دیگه می‌زنند، در صورتی که همیشه اول وقت در حال نماز خوندن هستند.  و یا رفتار زننده و توهین‌آمیز بعضی از مردها و

لباس هلتان اتو دانه...
لباس هاتون رو اتو دادین ؟!

هم مله سره مه نگرن شوه کی وه اتو داین...
هم بالای سر من نگیرین فردا صبح با اتو دادن !

صو بووسن ده زیره قرآن ردتان بکم بعد بچن هاااا...
فردا صبر کنین از زیر قرآن ردتون کنم بعد برین مدرسه !

باوگتان شوهکی صمون داخ دیاره ناشتا تخم مرغ بخوه نو بچن...
فردا صبح  پدرتون  صمون داغ برای ناشتا میاره تخم مرغ بخورین بعد برین ...

صدرا سره مه خور هم بی ناشتا نچیت جوره اوسالل...
صدرا  سر منو بخوری هم بدون صبحا
چرا زنان محجبه به بدحجاب‌ها توهین می‌کنند؟ چرا والدین مذهبی، فرزند بی‌بندوبار تربیت می‌کنند؟

شاید برای شما هم سوال پیش آمده که چرا بعضی از افراد با اینکه ظاهر خوب و موجه‌ای دارند اما دست به کارهای کاملا غیراخلاقی می‌زنند؟ اصلا چرا راه دوری بریم. بعضی از افراد صاحب منصب تو کشور خودمون، دست به اختلاس و دزدی و هزار کار وحشتناک دیگه می‌زنند، در صورتی که همیشه اول وقت در حال نماز خوندن هستند.  و یا رفتار زننده و توهین‌آمیز بعضی از مردها و
سیاه قلم «charcoal art» امرورزه جایگاه ویژه ای در بین هنرمندان و طراحان و دوستداران هنر نقاشی دارد. سیاه قلم نوعی نقاشی است که در آن فقط از قلم و مرکب سیاه، ذغال یا مداد کار استفاده می شود و فاقد رنگ آمیزی با رنگ های دیگر است. به طور خاص سیاه قلم به مفهوم کاربرد زغال یا مداد زغالی برای کشیدن طرح و به ویژه چهره است. در نقاشی سیاه قلم تکنیک های مختلفی وجود دارد، مهمترین تکنیک های سیاه قلم عبارت هستند از:

هاشور زنی (hatching)

سایش (Rubbing)

محو کردن (blending)

پاک
شخصیت هاییکه در دنیای سینمایی مارول (MCU) می بینید دقیقا به شکلشان در کامیک ها وفادار نیستند و ظاهر تقریبا متفاوتی دارند. در اینجا تفاوت ظاهری برخی از این شخصیت های دنیایی سینمایی مارول با ظاهر کامیکیشان را می توانید ببینید.
ادامه مطلب
حرف زدن فقط با زبون نیست، با نوشتن هم. اگه حرف مداد رو بفهمی، اگه حرف پاستل رو، اگه بتونی با قلم فلزی هم زبون بشی، از کلماتش لذت می‌بری و از کلماتت لذت می‌بره؛ و اون وقته که می‌تونه برای تو طراحی کنه - و همه اینا وقتی اتفاق می‌افتن که پی فهم زبون‌های جدید باشی. مگه هنر چیزی به جز یاد گرفتن روزانه زبان‌های جدیده؟

منبع مقاله و خرید محصول در وب سایت برایتو :www.beraito.com

آبرنگ مخلوطی از پودرهای رنگی و مواد صمغی است که البته به تناسب نوع کاربردش به سه دسته تقسیم می شود.1 - آبرنگ خشک2 - آبرنگ مرطوب3 - آبرنگ مایعدر آبرنگ چون رنگ با میل خودش حرکت می کند پس از نقاشی های جالب و هیجان انگیز به شمار می آید.نقاشی آبرنگ اعتیاد آور است اگر سعی در کشیدن و آموختن نقاشی آبرنگ دارید مراقب باشید زیرا تا آخر عمر دنبال تکنیک های آبرنگ هستید.برای شروع نقاشی با آبرنگ بهتر است
فکر میکردم عکسم خوب شده ولی گه ترین بود! 
سیاه کردم صورتمو که مثلا عیب هامو بپوشونه! 
برای اروپایی ها این چیزا مهم نیست میبینی؟ بدبختی جهان سوم همینه که تو کله زن ها کردن که هیچی نیستن جز ظاهرشون واسه بَه بَه و چَه چَه ! 
حالم بد شد از اینکه صورتمو سیاه کردم میرم میشورم و میشم خودم، خود زشتم و مثل چندروز که هرطوری بودم توی جامعه ظاهر شدم بازم ظاهر میشم و دیگم خود واقعیم رو پنهان نمیکنم و میریزم دور هرچی لوازم آرایشیه! 
آفت دهان یک زخم کوچک در داخل دهان است که به رنگ سفید یا خاکستری با حاشیه قرمز دیده می­‌شود. آفت دهان عموما روی بخش­‌های نرم دهان مانند زبان، داخل گونه‌ها و سطح داخلی لب­ها ظاهر می­‌شود.
آفت‌­های دهانی واگیردار نیستند و عموماً در عرض حدود یک هفته، خودشان
بهبود می­‌یابند. آن­ها کمتر از یک سانتیمتر قطر دارند و به صورت تکی و یا
دسته‌ه­ای ظاهر می­‌شوند. نوع نادرتر و شدیدتر آفت، زخم­‌های بزرگ­تری
ایجاد می‌­کند، که ممکن است دو هفته یا بیشت
** بسم الله الرحمن الرحیم **
تفسیر سوره توحید (1)
علامه حسن زاده آملی 
این قرآنی که در دست ماست و ما تلاوت می کنیم ، صورت کتبیه حضرت خاتم صلی الله علیه و آله وسلم است .
صورت خاتم صورت اکمل انسانهاست ، حقیقت بهترین افراد عالم و واقعیت انسانِ به تمام معنا ، انسانی که فوق آن متصور نیست .
همه انسانها نقطه غایت سیرِ تکاملیشان آن جناب است .
این حقیقت را که می گوییم " حقیقت محمدیه " صلی الله علیه و آله و سلم ، صورتهای عینی دارد ، عینی یعنی خارجی ، واقعی ، عوا

نویسنده: محمدعلی طالبی و هوشنگ مرادی کرمانی  کارگردان: محمد علی طالبی
داستان از این قراره که مادر یکی از بچه ها ساعتی رو که یادگارِ شوهرشه به معلم میده تا اونو به عنوان جایزه توی کلاس به پسرش بده و این شروع ماجراست.
+ می گم قدیما یعنی مدرسه یه ذره پول نداشته به عنوان جایزه دو تا مداد بگیره؟! بعد والدین بچه ها رو صدا می زدن می گفتن برا تشویق بچه هاتون جایزه بگیرید بدیم بهشون؟! :/
+ اینم یادمه بچگی ها دیده بودیم. فیلم قشنگی بود ولی من هم
روزای خوب خدا ، 
با ظاهر تلخ یا شیرینشون ، یکی پس از دیگری ، 
میان و میرن ؛
با انواع حوادثی که ما رو با اونا درگیر میکنن ... 
اینکه چه اتفاقاتی برای هر کدوم از ما میفته مهم نیست ...
مهم اینه بهترین برخورد با هر کدوم از اونا بشه 
اونوقت میشه فهمید که خیلی از وقایع با ظاهر تلخشون ،
چه نتایج مثبتی برای ما داشتن ؛ 
انگار هر کدوم هدیه ای بودن از طرف خدا ... 
روزای خوب خدا ، 
با هزاران هدیه ی باز نشده ی خدا ، 
در پیش روی شماست ... 
حس  وصف نشدنی بعد از ادای نذر پارسال باعث شد ،فارغ از نیت نذر   و مابقی  اوضاع ،امسال هم نذر را ادا کنم،بهتر بنویسم هرسال تصمیم دارم نذر را اجرا کنم ...
پنج شنبه  بعدظهر  رفتم   واسه خرید وسایل،پاک کن ،مداد ،تراش،مدادرنگی،دفتر و...
خرید برای  هفت  دانش آموز،برای هفت بچه ای که هیچ وقت نمیبینمشون اما  یه بغل آرزوی خوب   واسشون دارم، برای هفت بچه ای که حقشون مثل همه بچه ها شروع سال تحصیلی بهترین  وسایل داشته باشن،که خجالت نکشن از نداشتن یا نصف

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

European goldfinch.net بهروز ALIAMIRIASL | علی امیری اصل آزمایشی ﻭﺑﻼﮒ ﺭﺳﻤﯽ ﺷﺎﻋﺮ ﻭ ﺗﺮﺍﻧﻪ ﺳﺮﺍ ﻣﺤﺴﻦ ﺟﺎﻣﻌﯽ همه چی از همه جا طب ایرانی اسلامی سنتی برای فرزندانم... آگهی90 | درج آگهی رایگان | وبلاگ تبلیغاتی رایگان